Doprava na paletách

PŘEPRAVA PALETOVANÝCH ZÁSILEK

Informace k aktuální situaci

22. března 2020 - Vážení zákazníci, přinášíme další aktuální informace, související s poskytováním našich služeb.


Vážení zákazníci,

Vzhledem k stálese měnící situaci ohledně viru COVID-19, Vám přinášíme další aktuální informace, související s poskytováním našich služeb. Navazujeme tak na informace, zveřejněné na našich webových stránkách dne 19.3.2020.

 • Využívání služby dobírka
  rádi bychom Vás touto cestou požádali o dočasné omezení využívání služby „dobírka“. Využívejte prosím tuto službu opravdu jen v nevyhnutelných případech. Jak jistě víte, v aktuální situaci, kdy všichni společně bojujeme proti šíření Covid-19, je jakákoliv situace vyžadující blízký kontakt osob nežádoucí. Tím spíše je vhodné vyhnout se manipulaci s hotovostí, na které virus ulpívá. Děkujeme za pochopení.
 • Služba TOP do zahraničí
  Vzhledem k aktuální situaci vás tímto informujeme o pozastavení záruky vrácení příplatku v případě zpoždění u našeho produktu TOP do zahraničí.
  Námi nezaviněné zdržení na hraničních přechodech může mít za následek nemožnost dodržení plánovaného přepravního času. I přesto si Vaše zásilky v režimu TOP udržují nejvyšší prioritu při veškerých manipulacích a dodání finálnímu příjemci.
 • Podmínky možného svozu/rozvozu zásilek do obcí, postižených karanténou
  Jedinou možností, jak z/do těchto obcí zajistit svoz/rozvoz zásilky, je získání speciálního povolení KHS Olomouckého kraje. To získá pouze společnost, která má sídlo uvnitř zakázané zóny a je odesílatelem, či příjemcem zásilky. Bez Vámi zajištěného povolení se vozidla našich dopravců do zóny nedostanou.
  Máte-li informaci o očekávaném doručení zásilky nebo potřebujete-li zásilku odeslat, kontaktujte v předstihu naše pracovníky. Naši pracovníci s Vámi dojednají nutné info pro získání povolení KHS k vjezdu, tedy zjistí jméno řidiče, registrační značku vozidla, ověří parametry zásilky a připraví cenovou nabídku přepravy.
  Upozorňujeme, že z důvodu spojených rizik, nutnosti následné dezinfekce vozidla atd., je třeba brát v úvahu zvláštní podmínky přepravy, zejména typ použitého vozidla, kterým je  dodávka s nosností 1,5 t / cca 3 europalety a také to, že řidič při nakládce či vykládce pouze vizuálně kontroluje průběh, ale po celou dobu dodržuje bezpečnou vzdálenost

  Dotčenými obcemi jsou: Chořelice, Chudobín, Litovel, Myslechovice, Nasobůrky, Nová Ves u Litovle, Rozvadovice, Savín, Tři Dvory u Litovle, Unčovice, Víska u Litovle,
  Benkov u Střelic, Brníčko, Dětřichov, Dolní Sukolom, Horní Sukolom, Nová Dědina u Uničova, Renoty, Střelice u Litovle, Uničov a Červenka.

Výše uvedený stav obecně shrnuje aktuální situaci, která se ale může velmi rychle měnit. Vždy aktuální informace v dalších dnech získáte od našich pracovníků.

Děkujeme za spolupráci.

Váš tým DNP (Doprava na paletách s.r.o.)V Hradci Králové, dne 22.3. 2020

Zde je k dispozici leták v PDF.

Zpět na seznam aktualit
Zadejte číslo zásilky pro rychlé ověření jejího stavu.

Doprava na paletách s.r.o.
Gočárova třída 504/54
CZ-500 02 Hradec Králové-Pražské Předměstí
IČ 22794905
DIČ CZ22794905
Ochrana soukromí