Doprava na paletách

PŘEPRAVA PALETOVANÝCH ZÁSILEK

Důležitá informace

2. července 2021 - Dovolujeme si informovat o následujícím opatření


Vážení zákazníci,

jak víte možná nejen od nás, ale také z médií, logistika se nyní pohybuje na své kapacitní hranici. Přepravované objemy stále neklesají a terminály našich dopravců jsou extrémně vytížené. Červencové státní svátky budou z pohledu logistiky velmi náročným obdobím. Abychom předešli riziku kolapsu sítě našich dopravců sběrné služby, dovolujeme si vás informovat o následujícím opatření:

V pátek 2.7 a v příštím týdnu, kdy na pondělí 5. 7. a úterý 6. 7. připadají státní svátky, negarantujeme vyzvednutí tuzemských zásilek přesně v objednaný den, ale připouštíme zpoždění svozu o jeden až dva dny. Tato optimalizace nám umožní rozložit část objemu přepravovaného zboží ze středy a čtvrtka na následující dny, čímž předejmeme nahromadění zásilek na terminálech z důvodu, že nebude možné všechny vyzvednuté zásilky doručit.

Návrat ke standardním přepravovaným objemům, a tím pádem také ke standardnímu fungování tuzemské sběrné služby, očekáváme v průběhu týdne od 12. 7.

Děkujeme vám za pochopení a spolupráci. Za tým DNP Vám můžeme slíbit, že děláme vše, co je v našich silách, aby vaše zboží dorazilo ke svým příjemcům v pořádku a včas.

Zpět na seznam aktualit
Zadejte číslo zásilky pro rychlé ověření jejího stavu.

Doprava na paletách s.r.o.
Gočárova třída 504/54
CZ-500 02 Hradec Králové-Pražské Předměstí
IČ 22794905
DIČ CZ22794905
Ochrana soukromí